Provozní údržbář / údržbářka, manipulant / manipulantka Dobruška

Aktualizováno:

7. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Dobruška

Nabízený plat:

25000 Kč

Značka:

29955040742

Firma:

PROGRESTECH-nástroje, s.r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Kontakt telefonicky.

Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. B (zkušený řidič / řidička).

Náplň práce:
- údržba výrobních zařízení a CNC obráběcích strojů
- údržba objektu - běžné drobné opravy v rámci provozu
- pomocné práce související s výrobou na CNC strojích
- správa skladu materiálu včetně jeho dokumentace (příjem, manipulace, příprava pro výrobu - obsluha pily)
- provozní manipulace s VZV
- odvoz dílů na související kooperační práce v rámci celé ČR dodávkou.

Nabízíme:
- motivační ohodnocení pro nově získané obchodní případy
- příspěvek na stravování.