Asistent/tka vedoucí výroby (M+Ž) Litvínov

Aktualizováno:

7. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Litvínov

Nabízený plat:

31000 Kč

Značka:

29956200765

Firma:

Primed-Halberstadt-CZ s.r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

ASISTENT/-TKA VEDOUCÍ VÝROBY (M+Ž)

Náplň práce: Administrativní podpora vedení závodu v oblastech:

- plánování výroby, kompletace a distribuce zdravotnických potřeb
- implementace nových výrobků
- managementu údržby a oprav
- ekonomických procesů

Zodpovědnost, pečlivost, aktivní přístup k práci, týmová práce. Praxe vítána, ovšem není podmínkou, proškolíme, zaučíme. Pracovní doba Po-Pá od 7-15,30.
Německý jazyk slovem i písmem, min. B2. ŘP skupiny B. Možno i na zkrácený úvazek.

- mzda 31.000,- Kč + 4.000,- Kč

Zaměstnanecké výhody:
- dotované stravování, roční bonus za nemarodění, masáže v rámci pracovní doby, MHD do zaměstnání zajištěno z Nádraží Litvínov, autobus č. 8.

HLÁSIT SE: paní Andrea Součková, volat na tel.č.: 476 140 164, 602 697 177 - Po-Pá - 8,00-13,00 hod., e-mail: andrea.souckova@primed-halberstadt.cz, osobně každou středu 8:00 - 10:00hod na adrese Na Pavlu 2157, Litvínov