Referent/ka oddělení strategického rozvoje a dotací Znojmo

Aktualizováno:

7. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Znojmo

Nabízený plat:

25280 - 37170 Kč

Značka:

29958820735

Firma:

Město Znojmo

Náplň práce

Požadavky:
- VOŠ nebo VŠ-obory zaměřené na ekonomiku, projektový management, veřejnou správu, právo, regionální rozvoj, příp. stavební a technické obory
Zaměstnanecké výhody:
- osobní příplatek odpovídající dosahovaným pracovním výsledkům
- 5 týdnů dovolené, 4 dny sick days, e-stravenky v hodnotě 130 Kč
- široké možnosti dalšího vzdělávání, peněžní odměny při životních a pracovních výročích
Informace:
- telefonicky PO-PÁ 8-15 hod.
- mailem.>