Číšník, servírka Chrudim

Aktualizováno:

7. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Chrudim

Nabízený plat:

18900 - 25290 Kč

Značka:

29959440759

Firma:

Chrudimská beseda, městské kulturní středisko

Náplň práce

Místo výkonu práce: Chrudimská beseda, MKS
NÁPLŇ PRÁCE: Obsluha hostů v Měšťanské restauraci Muzeum, obsluha hostů při akcích Méšťanské restaurace Muzeum + catering, činnosti spojené s provozem restaurace
POŽADAVKY: praxe v oboru vítána, příjemné vystupování a komunikační schopnosti, zodpovědnost
Žádáme o zaslání životopisu na adresu - dytrt@chbeseda.cz
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:5 týdnů dovolené,

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedené e-mailové adrese.