Dělník pro montáže střech (pokrývač, klempíř, tesař) Tuněchody

Aktualizováno:

7. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Tuněchody

Nabízený plat:

35000 Kč

Značka:

28784720707

Firma:

Petr Tomášek

Náplň práce

Místo výkonu práce: Tuněchody 188
NÁPLŇ PRÁCE: Jedná se o práci na střechách
POŽADAVKY: nemusí být vyučen v oboru, ale požaduji praxi, řidičský průkaz sk. B výhodou
První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně, ale po předchozím telefonickém kontaktu.

Podobné nabídky práce

Policista/ka v Chrudimi náborák 75.000 Kč

aktivní nabídka Chrudim Krajské ředitelství policie Pardubického kraje
30070 - 34600 Kč za měsíc

Traktorista/opravář zemědělských strojů

aktivní nabídka Chroustovice Chroustovická a.s.
180 - 300 Kč/h

Pracovník ve strojírenství

před týdnem Chrast Etimos Human s.r.o.
22001 - 25001 Kč za měsíc

Obsluha hydraulického lisu

před týdnem Chrast Etimos Human s.r.o.
25001 - 29001 Kč za měsíc

Konstruktér /ka - automatizace

před týdnem Chrudim FreeCon s.r.o.

Odborný prodejce / prodavač ručního nářadí (m/ž)

před týdnem Medlešice u Chrudimi JOBSYSTEM s.r.o.

Servisní technik

před týdnem Medlešice u Chrudimi JOBSYSTEM s.r.o.

Konstruktér / konstruktérka - vhodné i pro absolventy

před týdnem Medlešice u Chrudimi JOBSYSTEM s.r.o.

Skladník/obsluha VZV (Z34258)

před týdnem Chrudim Barlett & Cenbright s.r.o.

Skladník do mrazíren (Z34257)

před týdnem Chrudim Barlett & Cenbright s.r.o.
Odpovědět na nabídku

Název firmy

Petr Tomášek

Kontaktní osoba:
Petr Tomášek
Tel: 602 413 028
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.