*dispečer/ka dopravy Žďár nad Sázavou

Aktualizováno:

10. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Žďár nad Sázavou

Nabízený plat:

15000 Kč

Značka:

29960300761

Firma:

Petr Křehlík

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Jiné

Náplň práce

AJ nebo NJ výhodou
Platový růst.
Na začátku poloviční úvazek s předpokladem zvýšení na celý úvazek;
Mzda 15.000 Kč při polovičním úvazku, s výhledem na plný úvazek a navýšení mzdy k plnému úvazku;
První kontakt telefonicky.

Podobné nabídky práce

Manažer obchodní skupiny / obchodní zástupce– Žďár nad Sázavou

včera Žďár nad Sázavou D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR

Svářeč TIG EN 141 až 320,-/hod. ubytování hrazené

před 2 dny Žďár nad Sázavou Markmont s.r.o
S ubytováním

Přípravář/ka staveb

před týdnem Žďár nad Sázavou Trenkwalder a.s.
55000.00 Kč za měsíc

Tavič - slévárenský dělník/operátor ve výrobě 240,-/h.+ubytování

dnes Žďár nad Sázavou Markmont s.r.o

Šikovný montážní dělník - 13 plat a bonus 20.000 Kč #2342 (30 - 40.000 Kč)

před 4 dny Žďár nad Sázavou Jobs Contact Personal, s.r.o.
30000 - 40000 Kč za měsíc

Policista/policistka

aktivní nabídka Jihlava, Třebíč, Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Žďár n Krajské ředitelství Policie kraje Vysočina
30070 Kč za měsíc

Operátor výroby - 41.000,- až 48.000,- Kč/měs. + ubytování

před týdnem Velké Meziříčí Personal fabric - agentura práce a.s.
41000 - 48000 Kč za měsíc S ubytováním

Operátor/Tavič/zámečník CNC obsluha ve strojírenství až 240Kč

dnes Velké Meziříčí Markmont s.r.o
150 - 240 Kč za hodinu S ubytováním

Operátor ve strojírenské výroby až 240 Kč/hod.

180 - 240 Kč za hodinu S ubytováním

Tel: 774 699 419

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.