Pracovník/ce úklidu - specialista Zdice

Aktualizováno:

7. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Zdice

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

20200 Kč

Značka:

29960340725

Firma:

BPSA s.r.o.

Náplň práce

Upřesňující informace: Pracovník úklidu ve Zdicích u firmy BPSA s.r.o.
Koho hledáme? Pracovníka úklidu na HPP buď na plný, nebo zkrácený úvazek- 30h týdně.
Vhodné především pro OZP.
Kam? Zdice - úklid kanceláří a zázemí zaměstnanců a úklid výrobní haly
Pracovní doba - 8 h nebo zkrácený úvazek 6h. Ranní a odpolední směny.
Nástup možný ihned.
Co za to? Mzda cca 20 200 Kč měsíčně .Náborový bonus až 3 000 Kč 8 000 Kč po odpracování zkušební doby, dalších 5 000 Kč po odprac. roce.Osobní ohodnocení až 3000 Kč měsíčně.
Výkonnostní odměny a prémie. Co Vás čeká a nemine? Fajn kolektiv i vedoucí, dobré zázemí, domluva na plánu směn úklidu objektu. Co očekáváme my? Dobré komunikační schopnosti a pečlivost, přiměřený fyzický stav, praxe. Pokud jsme Vás zaujali, neváhejte a kontaktujte paní Kvapilovou ve všední dny od 8 - 14 h., na telefonu +420 734 300 442, nebo pište na e-mail nabor@bpsa.cz.