Koordinátor dobrovolnického centra a centra Filoména Jindřichův Hradec

Aktualizováno:

7. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Jindřichův Hradec

Nabízený plat:

15000 Kč

Značka:

29960960749

Firma:

Charita Jindřichův Hradec

Náplň práce

Co Vás čeká:
- vedení a rozvoj Dobrovolnického centra Charity Jindřichův Hradec
- nábor, zaškolení a péče o dobrovolníky
- vedení dokumentace dobrovolnického centra (smlouvy, akreditace programů…)
- komunikace s veřejností, spolupracujícími a přijímacími organizacemi
- koordinace největší dobrovolnické akce na Jindřichohradecku - Tříkrálové sbírky
- koordinace Centra Filoména - zejména příměstského tábora a projektu neformálního vzdělávání
Nabízíme:
- zaměstnání na poloviční úvazek v Jindřichově Hradci
- nástupní mzdu 15 000 Kč za poloviční úvazek s navýšením po zaškolení
- nestereotypní, smysluplnou a kreativní práci v příjemném mladém kolektivu
- 25 dní dovolené (100 h. při polovičním úvazku), supervizi a další benefity
- možnost podílet se na rozvoji dobrovolnického centra a jeho programů
Požadujeme:
- minimálně vysokoškolské vzdělání
- trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
- řidičský průkaz typu B
- osobnostní zralost, komunikativnost, samostatnost, kreativitu, systematičnost, časovou flexibilitu, schopnost empatie a asertivity, ochotu se dále vzdělávat
- ztotožnění se s hodnotami Charity

Své strukturované životopisy a motivační dopisy zasílejte do 2. 10. 2024 na email: volnepozice@jhradec.charita.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Nástup: prosinec 2024.
Charita Jindřichův Hradec si vyhrazuje právo na zrušení výběrového řízení bez uvedení důvodu, případně vyhlášení nového výběrového řízení v případě, že nebude vybrán vhodný uchazeč na danou pozici.