Ekonom/ka v MŠ Děčín

Aktualizováno:

9. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Děčín

Nabízený plat:

23390 - 34370 Kč

Značka:

29965740715

Mateřská škola Děčín XXXII, Májová 372, příspěvková organizace

Náplň práce

Místo výkonu: MŠ Májová 372, Děčín - Boletice

Požadavky:
odpovídající kvalifikace v oblasti účetnictví,
praxi s účtováním v příspěvkové organizaci,
zkušenost s programem KEO vítána,
čistý TR,
flexibilitu, komunikativnost, spolehlivost a loajalitu

Nabízíme:
příspěvky z FKSP
Plat podle platových tabulek - 10. plat. třída (dle praxe)

Kontakt: Mgr. Iveta Mácová, tel: 770 156 252, volat mezi 8:00 - 15:00 hod.
nebo na e-mail: reditelka@msboletice.cz