QC Specialista Hořátev

Aktualizováno:

6. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Hořátev

Firma:

CRI ameba.eu, s.r.o.

Požadavky

• VŠ vzdělání v oboru přírodních věd (biologie, chemie)
• zkušenosti s prací v laboratoři, ISO a GMP systémem
• pravidelné kontroly metadat včetně audit trailů laboratorních zařízení
• smysl pro týmovou spolupráci a zodpovědnost
• aktivní zájem o obor a práci v něm
• angličtinu na dobré úrovni slovem i písmem

Náplň práce

• odpovědnost za přípravu a dokumentaci validací sterilizačního cyklu
• aktualizaci a kompletaci GMP dokumentace (evaluace laboratorních přístrojů a metod, příprava risk analýz v laboratořích, trendování laboratorních dat, validace metod)
• koordinace a kontrola činnosti při zavádění, uplatňování a zlepšování Systému managementu kvality, pravidelné kontroly data integrity v rámci laboratoří
• odpovědnost za kontrolu a odstranění neshod identifikovaných v jištění kvality a následnou kontrolu přijatých nápravných opatření
• spolupráce při naplňování stanovených cílů

Nabízíme

• práce v jednosměnném provoze
• zajímavou práci v rostoucí mezinárodní firmě
• moderní pracovní prostředí, práce s novými technologiemi
• možnost dalšího profesního rozvoje, školení
• práci ve skvělém týmu, kde si navzájem všichni pomáhají
• 13. fixní plat, 5 týdnů dovolené
• 14. plat na základě hospodářských výsledků firmy
• příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní a životní pojištění
• firemní akce a mnohé další

Poznámka

Adresa pracoviště: Hořátev 104, okres Nymburk, 289 13

V případě, že Vás naše společnost i pozice zaujala, budeme moc rádi, když nám pošlete svůj profesní životopis s průvodním dopisem v anglickém jazyce, kde objasníte svoji motivaci pro výkon této práce.

Kontaktní osoba:
Eva Uchytilová
Mobil: +420 601 166 171