Skladník za 30 000 Kč Brno

Aktualizováno:

6. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno

Vhodné pro:

Ukrajina

Nabízený plat:

26000 - 33000 Kč za měsíc

Značka:

A11412

Zařazeno na pozici:

Skladník Brno-venkov

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* manuální zručnost a fyzickou sílu
* ochotu pracovat v třísměnném provozu (ranní 6:00-14:00, odpolední14:00-22:00, noční 22:00-6:00)
* zkušenosti ze skladu
* zkušenosti s řízením VZV výhodou

Náplň práce

Máš zkušenosti ze skladu a chtěl bys je uplatnit ve společnosti s dlouholetou tradicí? Nebo máš chuť se učit nové věci a chceš se všechny záludnosti skladnické práce dozvědět? Potom hledáme právě tebe! Máme pozice pro zkušené skladníky , kteří umí řídit vysokozdvižný vozík, i pro nováčky, kteří jsou ochotní pracovat v třísměnném provozu (včetně nočních směn).

Tvým každodenním chlebem bude:
* práce ve skaldu a venkovním areálu společnosti
* ruční manipulace se zásilkami a manipulace s těžšími břemeny pomocí paleťáku, případně pomocí VZV
* práce se scanerem a čtečkou
* vyskladňování a naskladňování materiálu podle dokladů
* řízení se pokyny halového mistra

Nabízíme

* základní mzda od 24 000 Kč/měsíc
* variabilní složka mzdy podle výkonu (až 5000 Kč)
* 5 týdnů dovolené
* příplatky za noční směny a za práci přesčas, o víkendu a ve svátek
* stravenkový paušál v hodnotě 90 Kč za odpracovanou směnu
* zaškolení

Kontaktní osoba:
Radka Uchytilová
Tel: +420 720 951 358