Otevřené dveře k vaší nové pracovní výzvě – okolí Nový Jičín Ostrava

Aktualizováno:

6. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Ostrava

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, Ukrajina, Jen ranní směnna

Nabízený plat:

22000 - 37000 Kč za měsíc

Firma:

Comac jobs Nový Jičín

Požadavky

- Zručnost, pozornost k detailům, flexibilita, komunikativnost
- Ochota pracovat ve 3-směnném provozu, 12-ti hodinová směna nebo ranní směna
- Řidičský průkaz na VZV výhoda, v případě zaškolíme
- Pečlivost při manipulaci se zbožím
- Předchozí zkušenost ve výrobě výhoda – v případě, že není zaškolíme

Náplň práce

- Práce ve skladu
- Zásobování výrobních linek
- Nakládání a vykládka materiálů
- Práce na strojích
- Balení a vybalování materiálů
- Seřízení strojů

Nabízíme

- Základní mzda od 22 000,- Kč do 37 000,- Kč
- Náborový příspěvek 40 000 Kč ( klient Kopřivnice)
- Příplatky za přesčasy, noční a odpolední směny
- Výkonnostní a docházkový bonus
- Příspěvek na stravování (stravenkový paušál)
- 25 dnů dovolené
- Příspěvek na dopravu nebo svozová doprava ( Ostrava, Frýdek - Místek)
- Volné víkendy
- Přátelský kolektiv
- Koordinátor, který Vám vždy pomůže a poradí

Poznámka

V případě zájmů nás kontaktujte na tel.čísle (BEZPLATNÁ LINKA ) 800 720 682 nebo zašlete životopis na e-mail: klara.jaluvkova@comacjobs.cz a my Vám rádi zodpovíme více informací.

Kontaktní osoba:
Klára Jalůvková
Mobil: +420 608 810 936