Operátor výroby, náborový bonus vyplácen od 1. měsíce Holešov

Aktualizováno:

6. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Holešov

Nabízený plat:

29000 - 37000 Kč/měsíc

Značka:

2000285651

Zařazeno na pozici:

Operátor výroby Kroměříž

Firma:

Randstad HR Solutions s.r.o.

Požadavky

popis pozice
Staň se součástí týmu a pracuj na výrobě těch nejchutnějších sladkých bonbónů. Tvým úkolem bude nastavování strojů, míchání směsí a dohled na správný chod výrobní linky. Pokud hledáš stabilní zaměstnání s odpovídajícím mzdovým ohodnocením a skvělými zaměstnaneckými výhodami, pak je tato pozice přesně pro tebe.

co vám nabídneme
* mzda až 37 000 Kč
* osobní ohodnocení až 30 % měsíčně
* náborový bonus 10000 Kč bude vyplacen již během prvních tří měsíců
* zvýhodněné stravování v závodní jídelně
* možnost kariérního/mzdového růstu
* příplatky nad zákoník práce
* příspěvek na dopravu až 75 Kč/směnu (dle vzdálenosti)
* půlroční bonusy 6,5%
* dovolená 5 týdnů
* poskytnutí veškerého pracovního vybavení vč. oblečení
* práci ve stabilní firmě
* čisté a voňavé pracovní prostředí

co od vás očekáváme
* možnost pracovat ve směnném režimu
* praxi ve výrobě

jak se přihlásit
Zaujala Vás tato pozice? Skvělé - teď už zbývá jen odpovědět:-)

Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Připojte svůj životopis, pokud jej máte, případně další požadované dokumenty.

Jakmile dostanu Vaši odpověď, prostuduji si Vaše materiály a poté Vás budu informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku našich otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Kontaktní osoba:
Miroslava Havlíčková
Tel: 605 532 108