Marketingový specialista Zlín

Aktualizováno:

6. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Zlín

Značka:

2000267985

Zařazeno na pozici:

Firma:

Randstad HR Solutions s.r.o.

Požadavky

Naším klientem je mezinárodní společnost, působící na trhu trvanlivých potravin a nabízí široký sortiment vysoce kvalitních produktů. Mezi jejich značky patří například Franz Josef Kaiser nebo Giana.

Jste kreativní a nebojíte se výzev? Domluvíte se anglicky a ovládáte práci v marketingových nástrojích? Chcete se stát součástí různých projektů včetně nových projektů s novými značkami? Pak se neváhejte přihlásit.

náplň práce

* plánování a provádění marketingových aktivit pro svěřené portfolio

* nastavovat komunikační strategie a vyhodnocovat klíčové parametry

* pečovat o konkrétní produktovou řadu z hlediska marketingu

* analyzovat trh a konkurenci pro identifikaci nových marketingových příležitostí

* spolupráce s interními týmy a externími agenturami

* monitorovat a hodnotit úspěšnost marketingových aktivit a přizpůsobování strategie podle výsledků

co vám nabídneme

* 13. plat

* částečný HO

* stravenková karta

* Multisport karta

* příspěvky na dětské aktivity

* sportovní permanentky

* zvýhodněný firemní paušál

* budget na vzdělávací aktivity

* prostor pro kreativu a podílení se na nových projektech

* být součástí mnoha stávajících zajímavých projektů

co od vás očekáváme

* zkušenost s marketingem min. 3 roky

* AJ min. B1

* znalost online marketingu a sociálních sítí, výhodou

* znalost mkt pojmů, např: GRP, TRP, Affinita, Raiting, CTR, CPC

* umět si vyhodnotit data z trhu (např. GFK data)

* znalost marketingových nástrojů (např.: Google analytics, Google ads, Facebook ads)

* kreativní, samostatný a odhodlaný

jak se přihlásit

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Kontaktní osoba:
Anežka Nosková