Laborant (chemik) - i absolventi Moravská Třebová

Aktualizováno:

6. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Moravská Třebová

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Jen ranní směnna

Značka:

P1580322-9

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání chemického nebo příbuzného oboru - vítáni jsou i šikovní absolventi
* ochota učit se novým věcem, proaktivita, týmový duch
* základní AJ

Náplň práce

* denní operace v laboratoři - provádění chemických analýz vzorků - testy purity, identifikace látek, kvantifikace složek
* monitoring zásob, nákup chemikálií a vybavení
* hodnocení výsledků analýz, reporting do interních systémů
* spolupráce s ostatními členy týmu chemiků a techniků na nových projektech

Nabízíme

* možnost rozvinout svoji kariéru v menší české rodinné společnosti
* příjemné pracovní prostředí, pohodový kolektiv
* 5 Sick days
* příspěvek na stravování a možnost dopravy ze Svitav a okolí
* spolupráce na pestrých projektech pro zahraniční zákazníky
* lokalita: Moravská Třebová
* práce pouze na ranní směnu

Kontaktní osoba:
Martina Radkovičová
Tel: +420 603 488 829