Všeobecná účetní - Velké Bílovice

Aktualizováno:

6. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Velké Bílovice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

2000350281

Zařazeno na pozici:

Účetní Břeclav

Firma:

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou přípravků pro výrobu vín, destilátů a nápojů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Všeobecná účetní.

Náplň práce:
* Kontrola náležitostí a účtování dodavatelských faktur
* Vystavování faktur a jejich účtování
* Skladové hospodářství
* Kontrola faktur na DPH
* Účtování interních dokladů

Požadujeme:
* Praxi 3-5 let v účetnictví
* Znalost účetních postupů
* Znalost PC, MS Office
* Znalost zákonu DPPO, DPH
* Bezúhonnost, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost

Nabízíme:
* Práci na HPP
* Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), v případě oboustranné spokojenosti prodloužení
* Přátelský a malý kolektiv
* 20 dní dovolené
* Stravenkový paušál
* Nástup dle domluvy (nejlépe od 1.10.2024)
* Místo výkonu práce: Velké Bílovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Kontaktní osoba:
personální konzultant