Administrativní pracovník / upisovatel pojištění (m/ž) Praha

Aktualizováno:

6. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

JOBSYSTEM s.r.o.

Požadavky

• SŠ s maturitou/VŠ vzdělání
• praxe v pojišťovnictví v oblasti neživotního pojištění min. 1 rok
• dobré komunikační a prezentační schopnosti, analytické myšlení
• samostatnost, flexibilita, spolehlivost, schopnost pracovat v týmu

Výhodou:
• znalost AJ
• praxe v oblasti pojištění podnikatelských rizik
• praxe v oblasti veřejných zakázek

Náplň práce

Upisovatel / upisovatelka pojištění podnikatelských rizik

Pojišťovna VZP, a.s.

Jsme největším retailovým prodejcem cestovního pojištění a jedničkou na trhu v oblasti zdravotního pojištění cizinců. Máme bohaté zkušenosti nejen v oblasti pojištění majetku a odpovědnosti občanů i podnikatelů, ale i v jiných odvětvích pojištění.

Více informací o společnosti naleznete na www.pvzp.cz.

Náplň práce:
• zpracování poptávek pojištění podnikatelských rizik
• uzavírání pojistných smluv a práce s pojistným kmenem
• komunikace s makléři a klienty
• příležitostné prezentace produktů PPR
• spolupráce při tvorbě pojistných produktů

Nabízíme

Pracovní poměr na dobu určitou - jednoho roku s následným prodloužením na dobu neurčitou.

• zajímavé finanční ohodnocení
• profesní rozvoj v oboru
• zázemí stabilní společnosti
• příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
• nadstandardní zaměstnanecké benefity
• pružnou pracovní dobu

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: zdenka.vadasova@pvzp.cz.

Vybraní kandidáti budou pozváni na výběrové řízení, jehož součástí bude vypracování zadaného úkolu. Ostatním kandidátům předem děkujeme.

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Mobil: +420 721 280 719
Tel: +420 224 819 391