Zahradní dělník / údržbář / řidič sk. B - brigáda Praha 9

Aktualizováno:

6. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha 9

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Vhodné pro:

Důchodce

Firma:

JOBSYSTEM s.r.o.

Požadavky

• min. SOU vzdělání
• znalost zahradní techniky
• všeobecná manuální zručnost
• fyzická zdatnost
• ŘP sk. sk. B - aktivní řidič
• svědomitost a pečlivost, zodpovědný přístup k práci
• čistý trestní rejstřík

Práce vhodná i pro aktivní důchodce, kteří si chtějí přivydělat.

Náplň práce

Zdravotnické zařízení Poliklinika Prosek je největší zdravotnické zařízení na Praze 9 a jedno z největších v hlavním městě Praze, kde je poskytována ambulantní zdravotní péče ve všech základních a specializovaných lékařských oborech. Současně zabezpečuje i provoz lůžkového oddělení následné péče a provoz lékárenského zařízení.

Zdravotní péče je poskytována jak provozovatelem zdravotnického zařízení Poliklinikou Prosek a.s., tak i dalšími soukromými nestátními zdravotnickými zařízeními, a to občanům a návštěvníkům Prahy 9 a přilehlých spádových obvodů včetně okresu Praha - východ.

Více informací o poliklinice naleznete na www.poliklinikaprosek.cz.

Údržba objektu:
• zajištění údržby zeleně ve venkovních prostorech (sekání trávy, údržba keřů a stromů, odstraňování plevele)
• dle potřeby jiné údržbářské práce vč. stěhování a úklidu

Nabízíme

• práci na DPP (brigáda)
• stabilní přivýdělek
• příjemný kolektiv

Termín nástupu: ihned / dle dohody

Kontakt: Mgr. Petr Ulrych, vedoucí provozně-technického úseku - tel. 266 010 124, 777 365 948, e-mail: ulrych.p@poliklinikaprosek.cz.

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Mobil: +420 721 280 719
Tel: +420 224 819 391