Lékař / lékařka - odbornost interna a endokrinologie Praha 9

Aktualizováno:

6. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha 9

Typ pracovního vztahu:

Částečný úvazek

Vhodné pro:

Důchodce

Zařazeno na pozici:

Lékař/lékařka Praha

Firma:

JOBSYSTEM s.r.o.

Požadavky

• specializovaná způsobilost - dle zákona č. 95/2004 Sb.
• čistý trestní rejstřík

Vhodné i pro důchodce, věk není rozhodující.

Náplň práce

Zdravotnické zařízení Poliklinika Prosek je největší zdravotnické zařízení na Praze 9 a jedno z největších v hlavním městě Praze, kde je poskytována ambulantní zdravotní péče ve všech základních a specializovaných lékařských oborech. Současně zabezpečuje i provoz lůžkového oddělení následné péče a provoz lékárenského zařízení.

Zdravotní péče je poskytována jak provozovatelem zdravotnického zařízení Poliklinikou Prosek a.s., tak i dalšími soukromými nestátními zdravotnickými zařízeními, a to občanům a návštěvníkům Prahy 9 a přilehlých spádových obvodů včetně okresu Praha - východ.

Více informací o poliklinice naleznete na www.poliklinikaprosek.cz.

Náplň práce:
• poskytování léčebně preventivní péči v rámci své odbornosti

Nabízíme

• výše kratšího úvazku (2 - 3 dny v týdnu) a rozvržení pracovní doby dohodou.
• náborový příspěvek až 100 000 Kč
• možnost přidělení služebního bytu, eventuálně zajištění ubytování
• přátelský kolektiv
• pracoviště v blízkosti metra
• podpora vzdělávání

Benefity - např.: příspěvek na stravování, penzijní připojištění, očkování, kulturu, 5 týdnů dovolené, 4 dny zdravotní volno. Benefitní karta na volnočasové aktivity

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

V případě zájmu zašlete profesní životopis. Kontakt: pí Prchalová O., personální odd., tel.: 266 010 106, e-mail: prchalova.o@poliklinikaprosek.cz

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Mobil: +420 721 280 719
Tel: +420 224 819 391