Inženýr zákaznické kvality Turnov

Aktualizováno:

6. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Turnov

Značka:

A1695

Firma:

DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání.
* Min. 2 roky na obdobné pozici.
* Znalost AJ na komunikativní úrovni.
* Znalost koncernových zákaznických portálů (reklamace, vzorkování...).
* Orientaci ve výkresové dokumentaci.
* Schopnost analýzy 3D protokolů a používání základních měřidel.
* Nástroje řízení jakosti - (APQP, FMEA, QFD, DOE, 8D report...).
* Řidičský průkaz sk. B.
* Znalost MS Office (Word, Excel, Outlook, Power Point).

Náplň práce

Pro našeho významného zákazníka, který je čelním představitelem ve výrobě interiérových dílů se specializací na montáž pro automobilový průmysl hledáme nového kolegu na pozici Inženýra zákaznické kvality.
* Budete reprezentovat firmu u zákazníka v oblasti kvality.
* Zajišťovat hodnocení a spokojenost zákazníka.
* Řešit reklamace a nápravná opatření.
* Zpracovávat plán zkoušek výrobků v sériové výrobě.
* Zajišťovat další činnosti v oddělení kvality.

Nabízíme

* Přátelský kolektiv.
* Možnost rozvoje a růstu.
* Zajímavé finanční ohodnocení.
* Měsíční prémie, roční a pololetní bonus.
* Systém zaměstnaneckých benefitů.
* Karta MultiSport.
* Dotované stravování.
* 5 týdnů dovolené.
* Odměny při životním, pracovním výročí a při narození dítěte.

Kontaktní osoba:
Tel: +420735718200