Produktový specialista (TZB) Česká Třebová 2

Aktualizováno:

6. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Česká Třebová 2

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1583890-11

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* vysokoškolské vzdělání technického směru (stavebnictví, ideálně TZB)
* uživatelsky MS Office
* základní znalost jazyka anglického nebo německého
* zájem o další seberozvoj, vzdělávání
* technické myšlení, komunikativnost, organizační schopnosti
* ŘP sk. B

Náplň práce

* technická podpora obchodu, mezičlánek mezi obchodníky a výrobou
* řešení technických parametrů v objednávkách pro klienty
* tvorba katalogů po obsahové a technické stránce
* vyřizování příchozích dotazů k produktům
* spoluúčastník vývoje nových výrobků a nových projektů
* monitoring konkurence

Nabízíme

* specializovaná pracovní pozice s možností kariérního růstu
* hlavní pracovní poměr s nástupem dle dohody
* zázemí moderní kanceláře v zavedené výrobní společnosti
* pružná pracovní doba, 25 dnů dovolené, možnost vzdělávání
* dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity
* místo práce: Česká Třebová

Těšíme se na Vaše reakce zasláním životopisu s kontakty, ať můžeme probrat detaily této role. Děkujeme.

Kontaktní osoba:
Markéta Burešová
Tel: +420 724 501 667