Psycholog, (Fond ohrožených dětí) Hostivice

Aktualizováno:

6. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Hostivice

Typ pracovního vztahu:

Částečný úvazek

Nabízený plat:

34200.00 Kč za měsíc

Značka:

P1604169-1

Zařazeno na pozici:

Psycholog Praha-západ

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* VŠ vzdělání - magisterské studium jednooborové psychologie, schopnost práce s dětským klientem
* vynikající porozumění a komunikace v českém jazyce
* čistý trestní rejstřík
* praxe v oboru vítána

Náplň práce

* věnuje se odborné práci s dětmi, které do zařízení přicházejí
* poskytuje odborné konzultace, poradenství, realizuje psychologická vyšetření
* poskytuje individuální i skupinové sezení v rámci činnosti v zařízení FOD Klokánek
* pomáhá pečujícím osobám zvolit správný přístup k dětem
* zpracovává zprávy pro další řešení situace dětí

Nabízíme

* hrubá mzda 17100 Kč - poloviční úvazek, 34200 Kč - plný úvazek
* možnost práce i na IČO
* zajímavou a smysluplnou práci
* možnost nezávazné návštěvy Klokánku pro seznámení s jeho provozem
* smysluplnou odbornou práci na pomoc těm nejzranitelnějším - ohroženým dětem
* příspěvek na stravování
* služební mobilní tarif – neomezené volání a SMS a data
* péče o zaměstnance – Flexi Pass Card
* karta Multisport

Kontaktní osoba:
Gabriela Fialová
Tel: +420 724 902 405