Prodavač a skladník autodílů na prodejnu v auto - moto Tábor

Aktualizováno:

11. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Tábor

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

LKQ CZ s.r.o.

Požadavky

· vyznáte se v náhradních dílech a příslušenství - pokud ne, rádi Vás zaučíme

· máte zkušenosti s prodejem a nebojíte se komunikovat se zákazníky

· počítač pro Vás není "španělská vesnice"

Náplň práce

· budete vyřizovat objednávky od zákazníků, komunikace je klíčová

· schopnost vyřizovat reklamace

· fyzická manipulace se zbožím na skladě

Nabízíme

· Slevy na pohonné hmoty

· Příspěvek na stravování (žádné karty, ani stravenky – pošleme peníze rovnou na účet)

· 5 dní bonusového volna navíc, tudíž 25 dní dovolené

· Odměnu 5.000 Kč za doporučení nového kolegy

· Práci v jednosměnném provozu s pravidelnou pracovní dobou

· Slevy na veškerý sortiment a autodíly

· MAKRO karta

· Příspěvek na penzijní a životní pojištění

· Multisport karta, zajímavé slevy na elektroniku v DATART.cz, či HPmarket.cz, zdravotní benefit EUC (poradenství 24/7) a další zajímavé benefity pro Vás a celou Vaši rodinu

· Zvýhodněné ceny na mobilní tarify pro Vás a celou rodinu

· Nové pracovní oblečení (2x za rok)

Co očekáváme my od Vás?

Poznámka

Jste nadšenec do automobilismu ? Chcete mít čas také pro sebe a netrávit v práci hodiny?

Přidejte se k našim kolegům a pomáhejte udržovat auta v pohybu

Nástup možný ihned,⏳ nebo dle domluvy.

Kontaktní osoba:
Veronika Pluchtová