Asistent/ka prodeje v obchodech na Pražském hradě DPP Praha 1 - Hradčany

Aktualizováno:

12. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha 1 - Hradčany

Typ pracovního vztahu:

Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, Důchodce, Rodičovská dovolená, Jen ranní směnna

Nabízený plat:

160 - 180 Kč za hodinu

Značka:

Prag Art DPP

Firma:

UNIJOB s.r.o.

Požadavky

- spolehlivost, sympatické vystupování, aktivní přístup k práci
- znalost ČJ a AJ na dobré komunikativní úrovni, znalost dalších jazyků výhodou
- uvítáme předchozí prodejní zkušenosti
- výpis z rejstříku trestů - postačí v elektronické podobě stažený do telefonu na portálu občana www.gov.cz
- hmotnou odpovědnost za svěřené prostředky - nutný věk nad 18 let

Náplň práce

Náplň práce:
- prodej uměleckých a upomínkových předmětů
- komunikace se zákazníky, podávání informací návštěvníkům
- obsluha pokladny
- drobný úklid na prodejně
- u mužů občasná výpomoc ve skladu na Praze 6 - Sedlci: organizace skladu, balení a příprava objednávek k expedici, přebírání zboží od kurýrů

Pracovní doba:
- směny podle domluvy v rámci otevírací doby obchůdků
- je potřeba odpracovat alespoň 8 osmihodinových směn měsíčně (tj. v průměru 2 dny v týdnu), z toho alespoň 1 víkend
- otevírací doba prodejen na Pražském hradě je v letním období 9:00 - 17:00/18:00 hod., v zimním období pak 9:00 - 16:00/17:00
- směny si můžete domlouvat flexibilně podle Vašich časových možností

Nabízíme

- práci v atraktivním historickém prostředí
- možnost využít aktivně své jazykové znalosti
- flexibilní dohoda na směnách dle Vašich časových možností
- sympatický, mladý kolektiv
- bonusy dle výše obratu
- základní odměnu 160 Kč/hod. + možné osobní ohodnocení a provize z tržeb
- dohoda o provedení práce s přímým zaměstnavatelem

Poznámka

V případě zájmu o tuto pracovní příležitost prosíme o zaslání Vašeho životopisu.

Kontaktní osoba:
V. Pleticha
Mobil: 604731770