Farmaceutický reprezentant - psychiatrie a neurologie

Aktualizováno:

6. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Ostrava

Nabízený plat:

35000 - 65000 Kč/měsíc

Značka:

2000349005

Firma:

ProfesKontakt, s.r.o.

Požadavky

Pro úspěšnou originální farmaceutickou společnost hledáme farmaceutického reprezentanta pro Severní Moravu! Láká vás kariéra v obchodu, rádi trávíte čas za volantem a hledáte pracovní příležitost, která vám otevře dveře do farmaceutického odvětví? Ozvěte se nám!

Budete jezdit tyto regiony: Opava, Ostrava, Karviná, Bruntál, Šumperk, Jeseník

Jaká bude Vaše práce?

* Zajišťování prodeje a propagace portfolia RX produktů v oblasti psychiatrie a neurologie
* Denní návštěvy lékařů a zdravotnických zařízení ve svěřeném regionu
* Účast na vzdělávacích akcích a odborných kongresech
* Monitoring konkurence a sledování aktuálních trendů na trhu
* Budete plánovat a pořádat semináře pro klienty
* Spolupráce s oddělením marketingu a salesu
* Pravidelné zpracování a odesílání reportů

Jaká odměna Vás čeká?

* Atraktivní finanční odměna + bonusy za dosažení cílů
* Zajímavé zaměstnání v úspěšné a významné společnosti
* Osobní automobil, notebook a mobilní telefon i pro soukromé účely
* Kompletní zaškolení s možností dalšího vzdělávání
* Rozmanitá a samostatná pracovní náplň
* Zajímavý bonusový systém

Budete se nám líbit pokud:

* Máte zkušenost na obdobné pozici – výhodou nikoliv podmínkou
* Jste dynamická osobnost s obchodním duchem
* Rádi komunikujete s lidmi a vynikáte v prezentačních dovednostech
* Máte znalost anglického jazyka alespoň na základní úrovni
* Vlastníte řidičský průkaz sk. B a jste aktivní řidič - podmínkou
* Máte bydliště v přiděleném regionu

Kontaktní osoba:
Sabina Přibíková
Tel: 601 556 724