Mzdová účetní

Aktualizováno:

5. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Litoměřice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

40000 - 45000 Kč za měsíc

Firma:

FreeCon s.r.o.

Požadavky

• Prokazatelné zkušenosti s výpočtem mezd a zpracováním pracovních výkazů.
• Výbornou znalost mzdové legislativy a předpisů.
• Schopnost pracovat samostatně a pečlivě, s důrazem na detail.
• Zkušenost se mzdovým softwarem.

Náplň práce

• Komplexní zpracování mezd v souladu s platnou legislativou.
• Roční zúčtování daní z příjmu ze závislé činnosti.
• Zajištění správného a včasného zpracování mzdových uzávěrek.
• Spolupráce při tvorbě podkladů pro daně, odvody a další povinné platby.
• Komunikace s úřady a institucemi v oblasti mzdové agendy.

Nabízíme

• Stabilní pracovní prostředí v rostoucí společnosti.
• Možnost odborného růstu a dalšího vzdělávání.
• Přátelský kolektiv a moderní pracovní prostředí.
• Atraktivní finanční ohodnocení a škálu zaměstnaneckých výhod.

Kontaktní osoba:
Josef Frencl
Mobil: 721013930
Tel: 721013930