Junior technolog/žka – až 41.500 Kč měsíčně Nové Město nad Metují

Aktualizováno:

5. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Nové Město nad Metují

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

35000 - 41500 Kč za měsíc

Firma:

CRI ameba.eu, s.r.o.

Požadavky

• VŠ/popřípadě SŠ potravinářského či příbuzného oboru podmínkou
(vhodné pro studenty/absolventy VŠ)
• AJ – středně pokročilá úroveň (slovem a písmem)
• základní znalost MS Office
• komunikační a organizační dovednosti, týmovou práci

Náplň práce

• zodpovídat za přípravu, správnost a úpravu receptur
• vytvářet nové technologické a sanitační postupy
• kontrolovat výrobek po celou dobu výroby, především z hlediska jakosti
• provádět kontrolu procesních parametrů, kontrola CCP
• vést potřebnou dokumentaci
• řešit neshody ve výrobě a informovat odpovědné pracovníky
• pravidelně školit zaměstnance v oblasti GHP, GMP, Food Safety

Nabízíme

Benefity:
• 25 dnů dovolené
• roční valorizace mzdy
• Benefit Plus karta
• příspěvek na Penzijní pojištění
• příspěvek na dopravu
• závodní stravování nebo stravenkový paušál
• parkování na soukromém parkovišti
• práci ve stabilní společnosti s letitou historií
• a další

Nabízíme:
• HPP - úvazek pouze 37,5 hod/týden
• nástup možný ihned
• smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužit na neurčito
• práce v mladém kolektivu 3-5 lidí
• zaučení a podporu od seniorních kolegů

Kontaktní osoba:
Michaela Hamplová
Mobil: 725708882