Operátor výrobní linky Žebrák

Aktualizováno:

5. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Žebrák

Vhodné pro:

Ukrajina

Nabízený plat:

30000 - 44000 Kč za měsíc

Značka:

A11397

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* Zkušenosti s prací ve výrobě (výhodou, ale není podmínkou)
* Schopnost pracovat v týmu a ochota učit se nové věci
* Manuální zručnost a technické myšlení
* Ochota pracovat ve směnném provozu
* Důslednost a odpovědnost za svěřené úkoly

Náplň práce

Připojte se k nám a tvořte budoucnost automobilového průmyslu!
Pro našeho klienta, který je jedním z předních světových výrobců inovativních řešení pro automobilové tepelné systémy hledáme nové talenty, které se chtějí stát součástí našeho dynamického týmu!
* Obsluha a monitorování výrobních linek pro výrobu výparníků, EGR chladičů a chladicích systémů pro elektromobily
* Kontrola kvality výrobků dle stanovených standardů
* Dodržování výrobních postupů, bezpečnostních a environmentálních předpisů
* Práce ve vícesměnném provozu

Nabízíme

Nástupní mzda:
* 28500,-Kč/měs.
Příplatky:
* Odpolední směna 10,-Kč/hod
* Noční směna 20,-Kč/hod
* Příplatek za přesčas a za víkend 25%
Finanční bonusy:
* Týmový bonus (IB) – až 1 500 Kč (v případě absence max. 1 den)
* Polyvalence  – až 3 700 Kč (při absenci max. 3 dny)
Polykompetence: Operátor – až 3 000 Kč
Dovolená a volno:
* Dovolená: 25 dní/rok
* Flexi day: 5 dní/rok
Stravování:
* Dotované stravné
Další výhody:
* Pracovní oděvy a jejich praní zajišťuje Valeo.
* Doprava: Svozové autobusy, nebo příspěvek na dojíždění 4 Kč/km (max. 100 km denně).

Kontaktní osoba:
Martin Kozák
Tel: +420 720 046 888