Obchodník exportu (m/ž) SIGMA Lutín

Aktualizováno:

5. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

SIGMA Lutín

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Obchodník Olomouc

Firma:

JOBSYSTEM s.r.o.

Požadavky

• ÚSO s maturitou (příp. VŠ)
• praxe min. 3 roky v oboru strojního zaměření - technické myšlení
• znalosti AJ min. úroveň A2 + polština případně němčina výhodou
• ŘP sk. B
• dobrý všeobecný přehled
• odolnost vůči stresu
• samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
• organizační schopnosti
• schopnost jednání s lidmi
• ochota učit se novým věcem
• pokročilá znalost práce na PC (MS Office, MS Windows, MS Project, základy práce s CAD programy, …)

Výhodou:
• praxe v oboru čerpací techniky
• polština případně němčina

Náplň práce

SIGMA GROUP a.s.

Jsme společnost jejíž výrobní program tvoří více než 70 výrobkových řad středních, těžkých a unikátních odstředivých čerpadel určených pro použití prakticky ve všech oblastech průmyslu, energetiky, zemědělství a vodního hospodářství

Více informací o společnosti naleznete na www.sigmagroup.cz

Náplň práce:
• jednání / komunikace se zákazníkem v rámci zahraničních aktivit oddělení exportu
• jednání se subdodavateli tuzemskými / zahraničními
• vyjasnění a zpracování technické a obchodní části nabídek čerpadel, oprav a náhradních dílů pro zahraniční zákazníky
• zajišťování plynulého průběhu obchodního případu od nabídky, přes realizaci dodávky, předání zákazníkovi
• vedení evidence obchodního případu
• vyřizování navazujících servisních činností

Nabízíme

• příspěvek na penzijní pojištění
• 25 dnů dovolené
• podnikové stravování
• zvýhodněný telefonní tarif
• bezplatné jazykové kurzy
• nadstandartní příplatky
• sick days
• homeoffice
• další podpora vzdělávání a rozvoj zaměstnanců

Mzdové ohodnocení od 35 000 Kč/měsíc.

Místo práce: SIGMA Lutín

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: jobs@sigma.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 585 652 535 - Ing. Ivana Kubová.

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Mobil: +420 721 280 719
Tel: +420 224 819 391