PLC | bez jazyka | až 80 tisíc Havlíčkobrodsko

Aktualizováno:

11. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Havlíčkobrodsko

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

70000 - 80000 Kč za měsíc

Značka:

240

Firma:

Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.

Požadavky

- Minimálně SŠ technického směru
- Praktické zkušenosti s PLC programováním
- Dobrou orientaci v principech hydrauliky a pneumatiky
- Pokročilou znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
- Schopnost efektivně komunikovat a pracovat v týmu
- Znalost AJ výhodou
- Výbornou znalost češtiny, jak v psané, tak mluvené formě :)

Náplň práce

Chcete pracovat na zajímavých technických projektech bez zbytečných stresů z cestování a zároveň si zajistit stabilní pozici ve firmě s vynikající pověstí?
Pokud máte zkušenosti s programováním řídicích systémů, neváhejte se přidat k našemu týmu!
Cizí jazyky nejsou nutností – hledáme především odborníka, který si zaslouží adekvátní ohodnocení za svou práci.

Pokud Vás láká prostředí, kde Vás nebudou tlačit na cesty po světě a zaměříte se jen na to, co umíte nejlépe, pak jste na správné adrese. Pošlete nám svůj životopis a řekneme Vám víc!

Vaší náplní práce bude:

- Programování a optimalizace řídicích systémů
- Vyhledávání a implementace nových technických řešení
- Diagnostika technických závad a problémů ve výrobních procesech
- Řešení prostojů výrobních linek a jejich prevence
- Spolupráce s externími partnery a specialisty
- Plánování a realizace nových projektů v rámci automatizace

Nabízíme

- Motivující mzda 70-80 000 Kč/měs. (dle praxe a zkušeností)
- 25 dní dovolené
- Finanční bonusy a benefity
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Kafeterie
- Příspěvek na dopravu
- Stravenky
- Možnost HO po domluvě

Kontaktní osoba:
Veronika Dobrovolná
Tel: 420734845600