Laborant na oddělení kvality Žatec

Aktualizováno:

5. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Žatec

Nabízený plat:

35000 - 50000 Kč za měsíc

Značka:

A1693

Zařazeno na pozici:

Laborant/Laborantka Louny

Firma:

DISPONERO s.r.o. (Chomutov)

Požadavky

* Minimální středoškolské vzdělání s technickým zaměřením
* Schopnost pracovat samostatně i v týmu
* Vysoce zodpovědný přístup k práci
* Základní znalost laboratorních postupů a technik
* Pečlivost a důslednost při plnění úkolů

Náplň práce

Chcete být součástí dynamického týmu v prestižní automotive firmě, kde se můžete těšit na různorodé úkoly a stabilní pracovní dobu, která respektuje váš osobní život?
Připojte se k nám jako Laborant a podílejte se na výrobě kvalitních produktů v přátelském kolektivu.

Přestože je pozice laboranta vysoce technická, naše pracovní doba je navržena tak, aby vám poskytla dostatek času na relaxaci a osobní aktivity – pracujeme na 12ti hodinové směny, ale pouze ranní, a střídáme krátký a dlouhý týden.
Tato pozice je ideální příležitost pro ty, kteří hledají stabilitu a možnost profesního růstu v automobilovém průmyslu, aniž by bylo nutné ovládat anglický jazyk.
Jako laborant budete mít na starosti provádění různých laboratorních testů a analýz, kontrolu kvality výrobků a spolupráci s ostatními odděleními.
Kromě technických dovedností budete také pracovat v týmu, což znamená, že komunikace a spolupráce jsou klíčové pro úspěch v této roli.
Důkladnost, pečlivost a schopnost dodržovat předepsané postupy a normy jsou nezbytné pro zachování vysoké úrovně kvality, kterou naši zákazníci očekávají.

Nabízíme

* 13. mzdu
* Příspěvek na dopravu
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Příspěvek na benefitní kartu
* Závodní stravování