Řidič - silničář Šenov u Nového Jičína

Aktualizováno:

18. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Šenov u Nového Jičína

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Řidič Nový Jičín

Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace

Požadavky

- střední vzdělání s výučním listem
- řidičský průkaz skupiny C, profesní průkaz - zajistíme
- praxi v řízení motorových vozidel

Náplň práce

řízení, údržba a běžné opravy silničních motorových vozidel o celk. hmotnosti nad 12 000 kg, odstraňování sněhu radlicí, sekání travních porostů, vysprávky vozovek, provádění stavebních oprav mostů, údržba silnic, mostů, propustků, hloubení příkopů, oprava SDZ, osázení sněhových orientačních tyčí a zásněžek

Nabízíme

- platové ohodnocení – platová třída T 6 dle NV č. 341/2017 Sb.
- po zapracování plat 32 000 Kč - 36 000 Kč
- 5 týdnů dovolené
- zaměstnanecké benefity dle kolektivní smlouvy

Poznámka

Bližší informace na tel.č.: 555 531 340 Bc. Roman Šenk, 556 730 170 Martin Rycek

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete písemně (doručte osobně) nebo na e-mail: nj.podatelna@ssmsk.cz profesní životopis nejpozději do 30.9.2024, na adresu: Suvorovova 525, 741 11 Šenov u Nového Jičína

Kontaktní osoba:
Daniela Milichová
Mobil: 6421.ing.alena.koval
Tel: 555 531 361