Servisní technik Praha

Aktualizováno:

5. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Nabízený plat:

45000 - 50000 Kč/měsíc

Značka:

2000349181

Zařazeno na pozici:

Technik Praha

Firma:

Randstad HR Solutions s.r.o.

Požadavky

Máte technické myšlení a rádi řešíte technické výzvy? Přidejte se k našemu týmu jako Servisní technik!. Hledáme odborníka, který se bude starat o bezproblémový provoz našich technologií. Pokud máte technické myšlení, jste zodpovědní a rádi pracujete v různorodém prostředí, tato pozice je pro vás ideální!

Náplň práce:

* provádění kontrolních prohlídek, revizí a ověřování těsnosti zařízení,
* prediktivní údržba a diagnostika,
* zprovozňování nových zařízení,
* montáž a zapojení pronajatých jednotek.

co vám nabídneme

* Motivující finanční odměnu odpovídající vašim zkušenostem a výkonu
* Smlouvu na dobu neurčitou pro dlouhodobou jistotu a stabilitu
* Pracovní dobu od pondělí do pátku (8hodinové směny)
* Stabilní a zajímavou práci v oblasti chlazení
* Práci na nejmodernějších a inovativních zařízeních
* Podporu silného a zkušeného servisního týmu
* Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu pro váš osobní i odborný rozvoj
* Příspěvek na stravování
* Příspěvek na penzijní a životní pojištění
* 5 týdnů dovolené

Benefity:

* Služební vůz (i k soukromým účelům)
* Mobilní telefon a notebook
* Stravenky

co od vás očekáváme

* Výuční list v oboru chlazení nebo SŠ vzdělání v oboru elektro
* Vyhláška 50 a paragraf 6
* Praxe v oboru min. 2 roky (oblast průmyslového chlazení)
* Odbornou způsobilost k výkonu činnosti na elektrických zařízeních dle NV190-2022 a NV194-2022
* Certifikát na práci s F-plyny kategorie I.
* Technickou a manuální zručnost
* Schopnost řešení problémů a samostatný přístup k práci
* Řidičský průkaz skupiny B
* Svářečský průkaz výhodou

jak se přihlásit

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Kontaktní osoba:
Petra Rohlenová
Tel: 778 885 378