Samostatný/á účetní Praha

Aktualizováno:

4. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

2000348717

Zařazeno na pozici:

Účetní Praha

Firma:

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

Pro našeho klienta, účetní a daňově poradenskou společnost, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Samostatný/á účetní.

Náplň práce:
* Kompletní vedení podvojného účetnictví, včetně sestavení DPH, kontrolního a souhrnného hlášení
* Daňová evidence a zasílání daňových přiznání k DPH
* Přípravné práce ke zpracování daně z příjmu
* Proaktivní komunikace s klienty
* Práce v softwaru PREMIER Systém

Očekáváme:
* SŠ vzdělání zakončené maturitou (není podmínkou, že musí být ekonomický směr)
* Praxe alespoň 2 roky na podobné pozici
* Znalost angličtiny je výhodou, ale není podmínkou
* Samostatnost, proaktivní přístup ke klientům, ochota učit se novým věcem
* PC dovednosti: základní znalost obsluhy PC

Nabízíme:
* Možnost práce na HPP nebo IČO
* Odpovídající platové ohodnocení dle odvedené práce
* Vlastní organizace práce a dodržování termínů
* Zaškolení v softwaru PREMIER Systém
* Práce z domova s možností návštěv klientů
* Poskytnutí PC, stravenek a flexibilní pracovní dobu
* 25 dní dovolené
* Místo výkonu práce: Praha 6 – Bubeneč – kancelář (není nutné pravidelně docházet do kanceláře, převážně práce z domova)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Kontaktní osoba:
personální konzultant