Práce v kantýně na HPP, DPP - Dolní Ředice

Aktualizováno:

15. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Dolní Ředice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, Důchodce, OZP, Ukrajina

Firma:

TSC Cleaning, a.s.

Požadavky

Dlouholetá, dynamická společnost TSC Cleaning, a.s., hledá plnoleté uchazeče/čky do kantýny.

Místo: MSSL ADVANCED POLYMERS - Dolní Ředice

Náplň práce: jedná se o úklid jídelny spojený s výdejem obědů.

Práce je rovněž vhodná pro invalidní důchodce nebo OZZ s příslibem nábor. příspěvku až 15 tis., na HPP.

Úvazek: plný, 40 hod./týden, na HPP, DPP

Mzda: dle domluvy

Nástup: od 11/2024

Kontakt: volejte paní Šilhánovou, tel: 777 833 818, nebo nám napište: Lenny.Pavlikova@tsc-group.cz

Děkujeme za Vaše reakce....

Kontaktní osoba:
Lenny Pavlíková
Mobil: 605 223 351