Vedoucí výroby hliníkových pergol

Aktualizováno:

14. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Příbram

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

60000 - 66000 Kč za měsíc

Značka:

319

Firma:

ABZAKOVO spol.s.r.o.

Požadavky

Min. středoškolské vzdělání, ideálně technického směru
Praxe v technické firmě minimálně 3 roky
Zkušenosti s vedením týmu cca do 10 lidí
Zkušenosti s plánováním výroby, kontrolou výrobního plánu
Zkušenosti s evidencí operací, materiálu v ERP firemním systému

Náplň práce

Vedení strojírenské výroby pergol
Plánování výroby, denní kontrola odpisu výrobních operací, kontrola plnění výrobního plánu, stanovení priorit
Vedení týmu cca 15ti operátorů, 1 – 2 mistrů
Kontrola připravenosti výroby, dostupnosti materiálu

Nabízíme

Nástupní plat 60000 Kč, po zkušební lhůtě nárok na bonusy 6000 Kč
Práce na HPP
Součást týmu leadera ve výrobě hliníkových pergol
Práce v mladém kolektivu a rychle rostoucí firmy

Kontaktní osoba:
Pavlitova Julie
Tel: 420774222236