Výzkumný pracovník – laserů Dolní Břežany

Aktualizováno:

4. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Dolní Břežany

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

2000348182

Firma:

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

Pro našeho klienta, přední laserové výzkumné centrum, hledáme vhodné kandidáty na pozici Výzkumný pracovník – laserů.

Náplň práce:
* Každodenní uvádění do provozu a provoz rozsáhlého laserového systému
* Podílení se na každodenním provozu laseru jako člen vývojového týmu
* Laboratorní práce s výkonnými lasery a jejich podpůrnými systémy
* Provádění rutinní údržby
* Vypracovávání a vedení potřebné dokumentace
* Podílení se na praktických experimentálních pracích na vývoji prototypů a laseru směrem k vyššímu energetickému výkonu
* Přispívání k dalšímu vývoji ovládacích prvků laseru a grafických uživatelských rozhraní
* Přispívání k vývoji provozních příruček
* Podpora každodenního provozu laboratoře pro vývoj laserů

Požadujeme:
* Minimálně bakalářský titul ve fyzice, strojírenství nebo příbuzném oboru
* AJ na komunikativní úrovni (denní komunikace s anglicky hovořícími členy vývojového týmu)
* Vítány jsou základní znalosti laserů/optiky, ale ne podmínkou
* Předchozí praktické zkušenosti - výhodou (bude poskytnuto půlroční školení o konkrétních technologiích)

Nabízíme:
* Příležitost být součástí unikátního vědeckého centra
* Konkurenceschopný a motivující plat
* Flexibilní pracovní dobu
* Pěkné pracovní prostředí
* Kariérní růst, odborné vzdělávání
* Kafeterii
* Příspěvek na stravování a kantýnu, penzijní připojištění
* 5 týdnů dovolené a 6 dnů osobního volna
* Podporu volnočasových aktivit
* Místo výkonu práce: Dolní Břežany

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Kontaktní osoba:
personální konzultant