Operátor/ka výroby Žebrák

Aktualizováno:

11. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Žebrák

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

ŽebOpt

Zařazeno na pozici:

Operátor výrobní linky Beroun

Firma:

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o. - Praha

Požadavky

Vaše superschopnosti:

Praxe jako Operátor výrobní linky je výhodou, ale ne podmínkou – zaškolíme Vás!
Šikovnost a manuální zručnost.
Ochota pracovat ve 3 směnném provozu.

Náplň práce

Vaše mise, pokud ji přijmete:

Seřizování a nastavování strojů v týmu 2-3 kolegů, abyste vytvořili perfektní krabice.
Kontrola výrobků – zajistíte, že každý výrobek má správné rozměry, potisk a funkčnost.
Odstraňování poruch ve spolupráci s našimi údržbáři.
Úklid a čištění pracoviště, abychom udrželi vysoké standardy kvality a bezpečnosti.

Nabízíme

Co získáte za své superschopnosti?

Náborový příspěvek 25 000 Kč, který obdržíte po 6 měsících.
Navýšení mzdy o 10 % po zkušební době.
Příplatky za odpolední a noční směny, placené přesčasy a odměny za výkon.
Roční bonus až ve výši jedné mzdy podle výsledků společnosti.
Příspěvek na dopravu do práce.
Kafeterie s příspěvkem 5 500 Kč ročně na volný čas.
Obědy za 29 Kč nebo výběr z nabídky kantýny.
Ovoce k obědu a 4 druhy limonád zdarma.
5 týdnů dovolené ročně.
Příspěvek 3 % ze mzdy na penzijní připojištění.
Firemní oděv po zkušební době, o který se budeme pravidelně starat.

Kontaktní osoba:
Marcela Viková
Mobil: 604 216 147