Vývojový konstruktér Jablonec nad Nisou

Aktualizováno:

4. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Jablonec nad Nisou

Značka:

A1631

Zařazeno na pozici:

Konstruktér Jablonec nad Nisou

Firma:

DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Požadavky

* SŠ / VŠ technického směru – strojírenství, stavebnictví a podobné je výhodou.
* Praxi na pozici konstruktéra mechanických dílů min. .3 roky
* Technickou představivost, invenci a cit pro detail, perfektní grafické vyjadřování.
* Znalost fyzikálních základů aerodynamiky, termodynamiky a akustiky.
* Zkušenost s prací v konstrukčních softwarech (např. Inventor).
* Praxe v oboru technická zařízení budov a znalost strojírenských technologií pro tváření plechových dílů.
* Znalost práce na PC (MS Office).
* Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost.
* Aktivní přístup při řešení úkolů a plnění stanovených cílů.
* Schopnost pracovat v týmu.

Náplň práce

Pro našeho významného zákazníka, který se zabývá oblastí mikroklimatu budov a hlavně rekuperace odpadního tepla, hledáme vhodného kandidáta na pozici vývojového konstruktéra.
* Budete spolupracovat na vývojových konceptech.
* Navrhovat výrobky a technické detaily.
* Konstruovat 3D modely zcela nových výrobků.
* Optimalizovat konstrukční řešení.
* Zkoumat inovativní principy.
* Odpovídat za přidělené vývojové projekty.

Nabízíme

* Zajímavou tvůrčí práci na vývojových projektech.
* Možnost seberealizace a odborného růstu.
* Moderní pracovní prostředí s přátelskou atmosféru nezatíženou procesy velkých korporací.
* Možnost okamžitého ověření návrhů při stavbě prototypů a měřením v akreditované laboratoři.
* Zázemí stabilní, dynamicky se rozvíjející české firmy v atraktivním oboru.
* Kvalitní ohodnocení závislé na profesní odbornosti a dosahovaných výsledcích.
* 5 týdnů dovolené.
* Pružnou pracovní dobu.
* Dotované obědy, příspěvky na volnočasové aktivity.
* Bonusy vyplácené na základě hospodářských výsledků firmy.

Kontaktní osoba:
Tel: +420735718200