Konstruktér | bez cizího jazyka | 50 000 Kč Havlíčkův Brod

Aktualizováno:

11. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Havlíčkův Brod

Nabízený plat:

40000 - 50000 Kč za měsíc

Značka:

588

Zařazeno na pozici:

Konstruktér Havlíčkův Brod

Firma:

Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.

Požadavky

- SŠ technického směr
- praxe na obdobné pozici
- technické myšlení, velmi dobrá orientace v technických výkresech
- znalost technologie a materiálů

Náplň práce

Hledáme talentovaného a zkušeného konstruktéra, který se připojí k našemu týmu a bude se podílet na inovativních konstrukčních projektech. Tato pozice nabízí jedinečnou příležitost pracovat na špičkových technických řešeních.

Náplň práce:
- řízení konstrukčních projektů: od prvotního návrhu až po finální zavedení do výroby. Budete mít příležitost pracovat na inovativních projektech, které posunou naše výrobky na novou úroveň
- tvorba nových konstrukčních řešení: navrhování a realizace nových modelů, vzorů a typů výrobků
- dodržování předpisů: práce v souladu s aktuálně platnými zákony a předpisy.
- spolupráce s týmem: budete úzce spolupracovat s projekčním, technologickým, ekonomickým a výrobním oddělením, abyste zajistili nejlepší konstrukční řešení

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- flexibilní pracovní dobu
- příspěvek na stravování
- služební telefon, notebook

Kontaktní osoba:
Michal Brychta
Tel: 420724388763