Specialista pro vývoj a testování v elektrotechnice Jihlava

Aktualizováno:

4. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Jihlava

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

2000301526

Firma:

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

Pro našeho klienta, společnost působící v elektro výrobě a obchodě, hledáme vhodné kandidáty na pozici Specialista pro vývoj a testování v elektrotechnice.

Náplň práce:
* Řízení a koordinace výzkumu a vývoje (R&D) v oblasti elektro techniky
* Vývoj a výroba měřících nástrojů pro testování vyrobených kabelů a kabelových svazků
* Posuzování a návrhy nových možností výroby a technických řešení
* Spolupráce s týmem na návrhu a implementaci inovací ve výrobě
* Zajištění, že všechny projekty jsou dokončeny včas a v souladu s požadavky na kvalitu
* Občasné výjezdy na jednání ke klientům a účast na veletrzích (cca 1x za měsíc)

Požadujeme:
* Vysokoškolské vzdělání v oboru elektro inženýrství
* Minimálně 5 let praxe v oblasti elektro inženýrství, ideálně se zaměřením na R&D
* Vyhlášku §50
* Znalosti měřících nástrojů pro testování v oblasti elektro
* Pokročilou znalost elektro technických principů a postupů
* Zkušenosti s CAD softwary a nástroji pro návrh elektrických obvodů a elektro svazků
* Znalost měřicích technologií a metod testování kabelů a kabelových svazků
* Znalost Aj na komunikativní úrovni (čtení tech. dokumentace, jednání se zah. klienty)
* ŘP sk. B
* Další odborné certifikace v oblasti elektro techniky – výhodou
* Zkušenosti s vývojem a výrobou měřících nástrojů pro testování elektro produktů – výhodou
* Schopnost analyzovat technické problémy a navrhovat řešení
* Schopnost pracovat samostatně i v týmu
* Výborné komunikační a organizační schopnosti
* Schopnost přijímat nové výzvy a adaptovat se na změny

Nabízíme:
* Práci ve stabilní a rostoucí české společnosti s 29letou tradicí v oboru
* Platové ohodnocení dle zkušeností a schopností
* Koncoroční bonus až 15 % z ročního příjmu (dle hosp. výsledku společnosti)
* Dovolenou 5 týdnů
* Klouzavou pracovní dobu
* Firemní mobil, notebook
* Možnost využití závodního stravování nebo stravenky
* Podporu od společnosti v os. rozvoji (vzdělávání)
* Možnost práce na homeoffice – dle domluvy
* Občerstvení na pracovišti
* Firemní akce
* Místo výkonu práce: Jihlava

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Kontaktní osoba:
personální konzultant