Globální Lean Manager pro dodavatelský řetězec| Časté cestování | AJ

Aktualizováno:

11. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Jihlava

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

80000 - 90000 Kč za měsíc

Značka:

582

Firma:

Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.

Požadavky

- praxe v oblasti Supply Chain v kombinaci se ŠTÍHLOU VÝROBOU
- praktická znalost LEAN nástrojů (především pak VSM, A3 a kanban)
- AJ k dennímu užití (B2)
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- ochota často cestovat do zahraničí

Náplň práce

Máte zkušenosti s řízením dodavatelského řetězce a specializujete se na optimalizaci procesů? Chcete implementovat Lean metodiky napříč globálními pobočkami a pravidelně cestovat po světě?

Pokud jste inovativní, rádi měníte zaběhlé procesy a zlepšujete efektivitu, tato pozice je pro vás ideální.

Co bude náplní vaší práce:

Zodpovědnost za implementaci Lean metod v zahraničních pobočkách výrobní firmy
Pravidelné pracovní cesty do zahraničí (např. Německo, Čína, Mexiko)
Zavádění Lean principů do procesů v oblasti dodavatelského řetězce
Měření a analýza efektivity, vytváření standardů a optimalizace procesů
Sledování a vyhodnocování klíčových ukazatelů výkonnosti (KPIs) v dodavatelském řetězci

Nabízíme

- mzda 80 - 90 000Kč/ dle praxe a zkušeností
- 13. mzda na roční odměny
- 5 týdnů dovolené
- možnost práce na Home Office
- stravenkový paušál
- příspěvky na jazykové vzdělávání, penzijní připojištění
- odměna za životní jubilea
- další benefity formou Cafeterie

Kontaktní osoba:
Hana Orgoňová
Tel: 420602778901