Stavbyvedoucí | Jihlava| Služební auto | 70-80 000 Kč/měs. (m/ž)

Aktualizováno:

11. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Jihlava

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

70000 - 80000 Kč za měsíc

Značka:

577

Zařazeno na pozici:

Stavbyvedoucí Jihlava

Firma:

Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.

Požadavky

Požadujeme:
- minimálně 2 roky praxe v oboru vedení staveb
- orientace ve výkresové dokumentaci a technických normách
- ochotu cestovat na pravidelné pracovní cesty v rámci Vysočiny a ČR (přespávání mimo domov pouze výjimečné)
- výborné komunikační dovednosti a schopnost týmové spolupráce
- zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost
- znalost práce na PC (MS Office)

Náplň práce

Máte zkušenosti jako stavbyvedoucí a hledáte příležitost, kde můžete pracovat s profesionály, kteří vědí, co dělají? Chcete se rozvíjet ve společnosti, která vám nabídne nejen férové ohodnocení, ale také možnost kariérního růstu?

Pokud ano, připojte se k týmu odborníků, kteří se specializují na komerční prostory a dodávají komplexní technologická řešení pro různé průmyslové obory.

Vaší náplní práce bude:

Zodpovědnost za kompletní realizaci stavebních zakázek
Dohled nad dodržováním termínů, rozpočtu a technické kvality provedení
Posuzování technických možností a kontrola plnění projektových zadání
Optimalizace efektivity při realizaci projektů
Plánování a organizace stavebních prací, řízení týmu na stavbě
Pravidelné reportování o průběhu staveb vedení společnosti

Kontaktní osoba:
Hana Orgoňová
Tel: 420602778901