Montáže v Bavorsku - tesař / truhlář Grafenwiesen

Aktualizováno:

9. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Grafenwiesen

Nabízený plat:

18 - 20 EUR za hodinu

Zařazeno na pozici:

Tesař Německo, Truhlář Německo

Schmidt & Wifling Arbeitnehmerüberlassung und private Arbeitsvermittlung GmbH

Požadavky

Ochota být přes týden na montážích po – čt
Profesní zkušenosti v oboru dřevo/kov
Dobrá manuální zručnost
Samostatný a čistý způsob práce
Schopnost pracovat v týmu a spolehlivost
Ochota cestovat a řidičský průkaz skupiny B/3
Dobrá znalost němčiny

Náplň práce

Montáž dveří a vrat, sekčních vrat - převážně v Bavorsku.
Všeobecné činnosti v truhlářském oboru

Nabízíme

Německou pracovní smlouvu na plný úvazek
Stabilní dlouhodobá práce u významného zaměstnavatele.
Vánoční prémie a příspěvky na dovolenou
Benefitní Visa kartu s měsíčním příspěvkem 40€
Práce pro pendlery bez ubytování

Poznámka

V případě zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete Váš životopis v NJ.
Pozice bez ubytování, jen pro denní dojíždění.

Kontaktní osoba:
Monika Steinbergerová
Mobil: +420 704 715 785