Mistr cestmistrovství Odry

Aktualizováno:

6. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Odry

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Mistr Nový Jičín

Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace

Požadavky

- středoškolské vzdělání s maturitou
- praxi s vedením kolektivu
- uživatelskou znalost práce na PC
- řidičský průkaz sk. B a praxi v řízení vozidel
- samostatnost, flexibilitu a spolehlivost.

Náplň práce

Zodpovědnost za:
- řízení a kontrolu údržbových prací, dodržování technologické kázně
- na komunikacích cestmistrovství
- sestavování požadavků na dopravní, mechanizační a materiálové zabezpečení údržby a oprav komunikací
- zpracování prvotních dokladů cestmistrovství
- hospodaření s PHM, energiemi, odpady, materiálem, nářadím atd.

Nabízíme

- stabilní zaměstnání a perspektivní pozici
- možnost trvalého vzdělávání a osobního růstu
- platové ohodnocení - platová třída T 9 dle NV č. 341/2017 Sb.
- po zapracování plat 40.000 - 43.000,- Kč
- 5 týdnů dovolené, 3 sick days,
- odměny v závislosti na plnění významných či mimořádných pracovních úkolů
- zaměstnanecké benefity: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní
připojištění, možnost podnikové rekreace, příspěvky z FKSP, služební telefon,
zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky.

Poznámka

Možný termín nástupu: ihned
Bližší informace na tel. č.: 599 507 945 Ing. Mihályiová, 737 231 444 Ing. Porošin
V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete písemně (s osobním doručením), nebo na e-mail: ssmsk@ssmsk.cz, přihlášku doplněnou profesním životopisem a kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání na adresu: Správa silnic Moravskoslezského kraje, p.o., Úprkova 795/1, 702 23 Ostrava, nejpozději do 19. 09. 2024.

Kontaktní osoba:
Ing. Petra Mihályiová
Tel: 599507945