Obsluha tryskacího boxu Opava

Aktualizováno:

5. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Opava

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

Tryskáč

Firma:

FERRAM, a.s.

Požadavky

• praxe v oboru tryskání
• oprávnění k řízení VZV výhodou
• jeřábnický a vazačský průkaz výhodou
• zodpovědný a samostatný přístup k práci

Náplň práce

• obsluha tryskacího boxu - otryskání položek, jejich kontrola, značení, ruční úprava a odepisování odvedené práce v systému Helios

Nabízíme

• stabilní zaměstnání a nadprůměrné finanční ohodnocení
• stravování v závodní jídelně
• pracovní poměr na dobu neurčitou
• možnost přesčasové práce i práce na 11,5 hodinové směny, popřípadě víkendy
• zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky
• penzijní připojištění
• 4 dny regeneračního volna + 1 den volna na narozeniny
• rodinný den s kolegy a rodinnými příslušníky