Technik automatizace Olomouc

Aktualizováno:

3. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Olomouc

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1602116-1

Zařazeno na pozici:

Technik Olomouc

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* máte vzdělání v elektro oboru nebo dostatečnou praxi v automatizaci, výhodou automotive (plasty)
* oprávnění podle bývalé vyhl. 50/1978 Sb, § 4,5,6
* ovládáte AJ na komunikativní úrovni
* praxe s automatizací a úpravou programů průmyslových robotů (např. Mitsubishi, Wittmann)
* zodpovědnost, samostatnost
* ochota pracovat na 2 směny - ranní + odpolední

Náplň práce

* diagnostika a oprava poruch
* přenastavení a úprava programů pro manipulátory a víceosé roboty
* preventivní údržba robotů po technické stránce
* jednoduché opravy manipulátorů a robotů
* spolupráce na nových automatizačních projektech

Nabízíme

* zázemí stabilní menší mezinárodní společnosti s dlouhodobými zákazníky
* zajímavé firemní benefity - např. 5 týdnů dovolené, měsíční bonus až 15% ke mzdě, firemní akce
* stravenky, Flexipassy
* služební telefon + notebook
* mzda - základ + bonus a pohyblivé složky

Kontaktní osoba:
Martina Radkovičová
Tel: +420 603 488 829