Hlavní inženýr projektů

Aktualizováno:

3. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Značka:

A8969

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* VŠ technického směru
* orientace v procesech projednávání staveb (inženýring)
* orientace v normách, v technických podkladech a projektech
* orientace v legislativě a předpisech (stavební zákon, PSP…)
* všeobecný rozhled pro jednotlivé profese – stavba, technické zařízení staveb – technika prostředí staveb a elektrotechnická část, náhradní zdroje elektrické energie, stabilní hasící zařízení, strukturovaná kabeláž
* vyhl. 50/1978 Sb. výhodou
* znalost práce s programy AUTOCAD, REVIT – výhodou

Náplň práce

Hledáme zkušeného Hlavního inženýra projektů, pro našeho významného klienta v oblasti digitálních technologií.
* Řízení kolektivu projektantů a subdodavatelů projektu od stupně nabídka až po projekt pro realizaci, zpracování a koordinace projektové dokumentace ve všech fázích
* Koordinace projektového týmu (např. konzultant, obchodní manažer),
* Realizace projektu vlastní profese
* Spolupráce s architekty, developery, investory, subdodavateli
* Prezentace projektu klientovi a vedení
* Plná zodpovědnost za technické řešení projektů
* Plánování projektu – časové a finanční
* Spolupráce a koordinace s inženýringem a úřady státní správy

Nabízíme

* Zázemí stabilní společnosti, přátelský kolektiv a neformální firemní kulturu
* Možnost školení a dalšího profesního růstu
* 25 dní dovolené + 4 dny zdravotního volna
* Roční odměny v závislosti na ekonomických výsledcích
* Balíček zaměstnaneckých benefitů
* Mobilní telefon a notebook i k soukromému využití
* Smlouvu na dobu určitou na 1 rok s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou

Kontaktní osoba:
Martina Tarabášová
Tel: +420 702 238 115