Nákupčí Neratovice

Aktualizováno:

3. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Neratovice

Značka:

A9691

Zařazeno na pozici:

Nákupčí Mělník

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* Minimálně středoškolské vzdělání s technickým zaměřením
* Zkušenosti v oblasti nákupu, ideálně v elektronickém průmyslu
* Znalost elektrotechnických předpisů a elektro vyhlášky
* Komunikační a vyjednávací dovednosti
* Řidičský průkaz sk. B

Náplň práce

Společnost specializující se na měření a regulaci, distribuci elektrické energie a ex-dodávky v chemickém, petrochemickém, rafinérském, farmaceutickém a biochemickém průmyslu.
Hledáme vhodné kandidáty na pozici:Nákupčí.
* Zajištění nákupních procesů pro elektronické komponenty a zařízení
* Dodržování elektrotechnických předpisů a elektro vyhlášky při nákupu elektrotechnických výrobků
* Komunikace se dodavateli a vyjednávání cenových podmínek
* Spolupráce s ostatními odděleními pro zajištění dodávek v souladu s požadavky projektů

Nabízíme

* Možnost flexibilního začátku a konce pracovní doby nebo její individuální rozvržení
* Mobilní telefon a notebook
* Možnost občasné práce z domova
* Sick days (dny volna) k dovolené navíc
* Příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv
* Možnost profesního růstu
* Vzdělávací odborné kurzy a školení
* Místo výkonu práce Neratovice

Kontaktní osoba:
Martina Tarabášová
Tel: +420 702 238 115