Skladník Most

Aktualizováno:

3. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Most

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

25000 - 30000 Kč za měsíc

Firma:

JOBSYSTEM s.r.o.

Požadavky

• dokončené SŠ vzdělání
• základní znalost PC
• základní znalost AJ (majitel cizinec)
• samostatnost, důkladnost, pracovitost
• ochotu učit se novým věcem a angažovat se v malé rodinné firmě
• schopnost udržovat čistotu a mít smysl pro zodpovědnost
• praxe VÝHODOU nikoli podmínkou, bude poskytnut dostatečný čas na zaučení společně s podporou kolegů

Tato pracovní pozice není z důvodu občasné manipulace s břemeny o hmotnosti řádově desítky kg a montáží hadic (a v souladu s tím ze Zákoníku Práce vyplývajících omezení) pro ženy vhodná, z tohoto důvodu preferujeme fyzicky zdatné muže.

Náplň práce

Rakord 100 s.r.o.

Jsme distributoři průmyslových hadic a spojek s dlouholetou zkušeností od roku 2002.

Více informací o společnosti naleznete na www.rakord.com.

Náplň práce:
• jako pracovník ve skladu budete zodpovědný za logistické činnosti v souvislosti se sortimentem společnosti (příjem a výdej na jednotlivé zakázky, skladová manipulace se zbožím, pomocné práce na pracovišti)
• vaším úkolem bude připravit a expedovat materiál dle zadání, provádět kontrolu přijatého zboží a udržování skladu
• dále pak kompletování a testování pryžových a kompozitních hadic dle zadání, obsluha hydraulického lisu

Nabízíme

• práci v přátelském, malém kolektivu
• odpovídající platové ohodnocení, s možností růstu
• lidský a přátelský přístup
• zázemí v prosperující společnosti s více než 20ti letou tradicí

Termín nástupu: 1. 10. 2024

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: rakord-cz@rakord.com

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Mobil: +420 721 280 719
Tel: +420 224 819 391